VİP Yolculuğunuza VİP Devam Edin!

VİP Yolculuğunuza VİP Devam Edin!

transfer caravelleHavayolu taşımacılığı her geçen yeni yatırımlarla çok daha cazip bir hale geliyor. Günümüzde en önemli değer ‘zaman’ olarak karşımıza çıkarken, şehirler arası uçak yolculukları bu önemli değere değer katıyor.

Uçak yolculuklarını böylesine önemli kılan etkenlerden önemli zaman olarak karşımıza çıkarken, konfor da havayolu taşımacılığında vazgeçilmez bir ayrıcalık sunuyor. Bu nedenle konforuna düşkün ve zamana önem verenlerin tercihi havayolu taşımacılığı olarak karşımıza çıkıyor. Uçak seyahatlerinin en önemli sorunu ise havaalanından şehir içine ulaşım! Şehir dışı mesafelerde bulunan havaalanları yolculuğun ardından oldukça maliyetli ve konforsuz bir ulaşım şeklini gündeme getiriyor. Ankara için de durum pek farklı sayılmaz. Ankara’nın tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı, şehir merkezine (Kızılay olarak ele alındığında) yaklaşık 30 kilometre bir mesafede yer alıyor. Gitmek istediğiniz nokta değiştikçe kilometrelerde uzuyor.

Hava yolculuğunun ardından yaşanan bu ulaşım sorunu transfer hizmeti ile çözülüyor. 7 gün 24 saat Ankara transfer hizmeti veren firmamız, Güvenli ve konforlu araçlarımızla şoförlü bir şekilde transfer hizmeti sunuyor. Hizmet kalitesi ile ters orantılı olarak uygun fiyatlarla gerçekleşen hizmetimiz, kendini özel hisseden pek çok kişi tarafından Esenboğa havaalanı transferinde kullanılıyor.

Siz de uçak yolculuğunda yaşadığınız özel hizmet ve konforu şehir içi ulaşımda da yaşamak isteyenlerdenseniz; 7 gün 24 saat Ankara transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. VİP Caravelle araçlarımız ve özel şöförlerimizle gerçekleşen transfer hizmetlerimizle uygun fiyata konforlu ulaşımın sahibi olabilirsiniz.