VİP Transfer Hizmeti ile Tanıştınız mı?

VİP Transfer Hizmeti ile Tanıştınız mı?

caravelleVİP hizmet arıyorsunuz ve bu nedenle havayolu taşımacılığını seçiyorsunuz. Ancak bu hizmet arayışınız havaalanına ulaşınca son buluyor. Peki, havaalanından şehir merkezine ulaşmak istediğiniz noktaya kadar bu konforun ve ayrıcalığın devam etmesine ne dersiniz? Çözümü basit: 7 gün 24 saat Ankara transfer hizmeti veren firmamız ile güvenli ve ayrıcalıklı transfer hizmetinin farkını yakalayın!

İsterseniz Ankara’dan havaalanına, isterseniz havaalanından Ankara’ya… Tercih sizin! Hem kendiniz hem sevdikleriniz hem de misafirleriniz için kullanabileceğiniz bu hizmet ile VİP olmanın keyfini yaşayın. Özel şöförlü ve VİP Caravelle araçlarımızla gerçekleşen transfer işlemlerinizde özel eğitimli ekibimiz ile konforun ve lüksün ayrıcalığını yaşamak elinizde!

Hava yolculuğunuzun hemen ardından şehir içi ulaşım sorunu en büyük sıkıntılardan biridir. Özellikle Ankara şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan hava limanı ile bu sıkıntıların en çok yaşandığı kentlerin başında gelir. Havayolu toplu taşıma transferleri şehir merkezinde belirli bir noktaya size yardımcı olur. Bu noktadan sonraki ulaşımınızda yine tek başına olursunuz. Bu seçenek aynı zamanda bir toplu taşıma hizmeti olduğu için amaç konfordan çok ulaşımdır. Ancak 7/24 Ankara transfer hizmetimizle konforun ve güvenli yolculuğun buluştuğu noktada kendinizi özel hissedebilir, VİP ve özel şöförlü taşımacılığın keyfini sürebilirsiniz. Ankara’nın dilediğiniz her bölgesine kapınıza kadar özel ulaşım gerçekleşen firmamızda; transfer işlemlerinizi VİP Carevelle araçlarımızla, deneyimli personel eşliğinde güvenilir ve ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de bütün havaalanı yolculuklarınızda, özel günlerinizde, özel davetlerinizde, toplantı, konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu bizimle sağlayabilir ayrıcalığın keyfini sürebilirsiniz.