SÜRMELİ Otel Transfer Hizmetleri

SÜRMELİ Otel Transfer Hizmetleri

Gerek kurumsal, gerek ise bireysel olarak ihtiyaç duyduğunu taleplerinize,  güvenli ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, araç filomuz ile kongre seminera toplantılarınız, turistik gezileriniz, iş toplantılarınız, otel-havaalanı transferlerinde ihtiyaç duyduğunuz anda da hizmetinizdeyiz.

Ülkemizin başkenti olan ve yabancı turistten ziyade daha çok yerli turist ağırlayan Ankara, devletimizin büyün resmi birimlerine ev sahipliği ettiği için üst düzey devletlerarası görüşmelerin, ziyaretlerin faaliyetlerin ve daha pek çok resmi ve gayri resmi toplantıların gerçekleştiği yerdir. Yılında on iki ayı hareketli olan, tatil yöresi ve gezip görülecek fazla yeri olmadığı halde sırf Atatürk’ün mezarını, anıtkabir’i görmek için bu bölgeye akın eden milyonlarca kişi, pek çok tatil yöresinde de daha çok insan hareketliliği potansiyeli oluşturmaktadır. Bu sebep ile Ankara’nın hareketliliği ve koşuşturması hiç bitmeyecektir. Bizlerde yoğun gündemlerin olduğu ve hep bir koşuşturmacanın yaşandığı Ankara’da uçak transferi, havaalanı protokol transferi, otel transferi, araba kiralama, rehber temin etme gibi aracı hizmetleri en iyi gerçekleştiren firmalardan bir tanesiyiz. En önemlileri arasında yer alanda gelen ziyaretçilere konaklama için otel ve motel rezervasyonlarını yaparak keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır.

Ankara’ya gelen konukların geliş amacına kalacakları süreye, öncelikli tercihlerinie ve ekonomik koşullarına göre başkent otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Gezi ve kültür turu amaçlı gelenleri anıtkabir’e yakın otel rezervasyonu, devlet işleri, protokol veya resmi görevli olarak gelen konuklar için sürmeli otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bütün bu ayrıntıları ise sizler ile kurduğumuz iletişimin ardından yakalıyoruz ve sizlere en uygun olan rezervasyonları gerçekleştiriyoruz. Ülkemize ilk defa pek çok yabancı, iş adamı, gazeteci, bürokrat veya sporcu önce başkentimizi görür, ilk intiba da her zaman çok önemlidir. Biz firma olarak bu bilincin farkındalığında misafir karşılama, ağırlama ve uğurlama hizmetlerini yapıyoruz. Türk halkı’nın misafirperver tutumunu aynen uygulayan firmamız, en iyi turistik hizmetleri de vermektedir.

o

Ankara otel trasnfer için firmamızın web sitesinden uygun seçenekleri doldurarak ön başvuru yapabileceğiniz gibi firmamızın bu alanda deneyimli ve başarılı elemanları ile telefonda görüşerek en isabetli konaklama rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.