Şöförlü VİP Araç Kiralama

Şöförlü VİP Araç Kiralama

2012-Volkswagen-Caravelle-Business-1Deneyimli personeli ve güvenilir yeni araçları ile alışmış olduğunuz konforlu, ayrıcalıklı, lüks araç ihtiyaçlarınızda da aynı kalitede sizlere bir telefon kadar daha yakın… Fuar, konferans, toplantı, özel davetlerinizde ya da çok değer verdiğiniz konuklarınız için de ihtiyaç duyacağınız şoförlü lüks araç konforunuzu artık sizlerde yararlanabilirsiniz.  İyi eğitimli şoförler ile Ankara’da ki lüks araç hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyenlerdenseniz hemen sitemiz üzerinden iletişim hattına ulaşabilirsiniz.

Siz veya misafirlerinizi ineceğiniz havaalanı, tren, istasyonu ya da otogardan alarak, otele veya şehir içinde istediğiniz herhangi bir noktaya taşımaktayız. Araç kiramala servisimiz misafirlerinize toplantılarına, gün içerisinde yada akşam randevularına konforlu bir şekilde ve tam vaktinde gidebilmeleri için, vip araçlarımız ile birlikte geniş seçenekler sunmaktayız.  Gruplar için de büyük boy araçlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile birlikte, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmektedir.

Sitemize üzerinden yapabileceğiniz online rezervasyonlar ile ya da bir telefonunuzla sizi veya misafirlerinizi ineceğiniz havalimanından alarak otelinize  veya şehir içinde istediğiniz herhangi bir noktaya bırakabilirsiniz. İsterseniz de bulunduğunuz süre içerisinde de bütün gezi ve ziyaretlerinizde de taşıma hizmeti vermeye devam edebiliriz. Aynı zamanda da farklı araç seçeneklerimizden de istediğiniz kiralama imkanına da sahip olabilirsiniz.

caravella

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız;

transfer hizmetleri, ankara transfer, ankara transfer hizmetleri, transfer fiyatları, en ucuz transfer fiyatları, 724 ankara transfer, ankara transferleri, vip araçlar, vip, havaalanı transfer, otogar transfer, ankara şehir içi transfer.