Sheraton Otel Transfer Hizmetleri

Sheraton Otel Transfer Hizmetleri

Sizler sadece transferlerinizi alın. Sizi havalimanından ücretsiz karşılama hizmetimiz ile karşılayarak istediğiniz otele transfer edelim. Hem de oldukça ekonomik fiyatlar ile memnun kalacağınızdan eminiz. Dönüş transferi mi gerekiyor? Otelinizden istediğiniz saatte sizi alarak modern, yeni ve her daim bakımlı araçlarımız ile sizi havalimanına bırakalım. Valiz ve diğer eşyalarınız ile birlikte trafik, toplu, taksi gibi sorunlar ile uğraşmadan havalimanına en keyifli ve güvenli yoldan ulaşmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Sizler daha gelmeden biz otelinizin bulunduğu adrese göre rotamızı planlarız. Sizi en konforlu, kısa ve güvenli yoldan otelinize veya havalimanına ulaştırırız. Otel transferlerinizi veya istediğiniz yere ulaşmanın en konforlu ve prestijli yolu 7/24 Ankara transfer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar transferimize iletişim bilgileri üzerinden arayarak veya online destek buyonuna tıklayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

airport

Artık yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyot ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylık ile devam etmektedir. Hepsi yeni ve konforlu olan araçlarımız ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını bir tarife yada rotaya bağlı kalmaksızın sizlere özel bir transfer ile yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden huzurlu ve rahat bir şekilde ulaşamınız artık online transferde de kalitenin adı olan ankara transferlerinden sağlayabilirsiniz.  Uçuş saatlerinize göre de önceden planladığmız saatte sizi istediğiniz saatte istediğiniz adresten alıyor ve tam saatinde havalimanına ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda Sheraton Otelden sizi alarak konforlu, güvenilir ve rahat bir şekilde yolculuğunuzu yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Siz trafik, taksi ücreti, havalimanına zamanında yetişmeme, park yeri ve ücreti gibi stresler ile karşılaşmıyorsunuz. Uçusunuzdan 6 saat öncesine kadar bizim ile irtibatı kurarak uçuş saatinizi ve adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Trafik yoğunluığu ve adresinize göre önceden rotayı planlıyor ve sizi uçuşunuza yetişeceğiniz saatte adresinizden alarak havalimanına size özel bir araç ve şöför ile götürüyoruz. Siz yolda seyahatinizin son ayrıntılarına göz atarken biz sizi bizim için çok değerlisiniz sloganımızın bize mecbur kıldığı görev anlayışı içerisinde havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz. Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden de arttırıyoruz.