RİSİSS Otel Transfer

RİSİSS Otel Transfer

Ankara havalimanı ve otel transferleriniz için bir tel kadar yakınız. 7/24 online rezervasyon hattımız ile birlikte her an ulaşabilirsiniz. Havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ile birlikte artan yolcu kapasitesinin taleplerini karşılamak amaçlı firmamız güleryüzlü, disiplinli, hoşgörülü, daima çözüm odaklı hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin hizmetinizdedir. Güvenli bir yolculuk yapabilmek için de öncelikle araçların bakımlarının tam olması ve şöförün yol tecrübesinin olması gerekmektedir. Firmamızda çalışan personel 6 yıl üstü yol tecrübesine sahiptir.

_584935031

Her daim en uygun fiyat ve en kaliteli transfer politikası ile 7/24 ankara transfer hizmetimizde her zaman sizler ile en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz. Ankara transfer olarak siz değerli müşterilerimiz ile daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden transfer rezervasyonu yapabilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bizlere de iletebilirsiniz. Hızlı gelişen Dünya’da iş yada tatil için yorucu uçak yolculuğunun ardından hem daha fazla yorulmamanız için hemde iş hayatında karıyeriniz açısından kaliteli araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile hızlı, güvenli bir şeklde istediğiniz kişi sayısı kadar ve istediğiniz kalitede araçlarımı ile birlikte havalimanından otele yada otelden havalimanına konforlu bir yolculuk için sizleri bekliyoruz.

Taxi_businessman_smartphone_app_thumb800

Tatil yada iş seyahatiniz de sizlerin istekleriniz doğrultusunda özel shop turlarınıza yardımcı oluyoruz. Gitmek istediğiniz shopları sizlerde belirleyebilirsiniz yada sizin yerinize biz belierleyebiliriz. Daha önceden de hazırladığımız programlar ile hızlı, konforlu, güvenilir bir şeklde giyim, kuyum, deri, halı, hediyelik yöresel ürünler alışverişinizi yapabilirsiniz.  Ankara’nın en güzel görülmeye değer ve görülmeden dönülmemesi gereken yerler. Aynı zamanda şehrin merkezinde yada dışında ki en güzel yerleri ve şehir merkezine yakın yerler şelaleleri özel ekibimiz ile konforlu ve keyifli bir yolculuk.  Tatilinizi daha da unutulmaz kılmak için birazda otelin dışına çıkın. Antalya bölgesinin en  ünlü ve en ılgın gece kulüplerinde özel bir şekilde eğlenmek için, özel araçlar, özel giriş kapısı ve özel localar hepsi sizi bekliyor. Aynı zamanda da Risiss otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.