Özel Eğlenceler için Vip Tranfer Hizmetleri

Özel Eğlenceler için Vip Tranfer Hizmetleri

Açılış, kongre, fuar, gibi özel günler için büyük organizasyon taşımacılığını yapan 7/24 Ankara transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda ki bütün yolcuların havaalanı transferleri, şehirlerarası transferleri, şehir içi angejeleri binek araçlardan minibüs, otobüse kadar olan bütün araç tipleri ile sağlanmaktadır.

Bununla birlikte şoför ve kadromuz bu zaman kadar yapmış olduğu kongre taşımacılığı organizasyonlarındn dolayı da yeterli tecrübeye sahiptir. 7/24 esasına göre de çalışan kişilerden oluşmaktadır. Firmamızda geçici süreli personel kullanmadığından bugüne kadar yapmış olduğumuz organizasyonlarımız ile ilgili referanslar sayfamıza bakabilirsiniz.

En özel günlerinizde 7/24 Ankara transfer yanınızda… Gelin aracında vip minibüslerinden lüks araçlarına kadar geniş araç filosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Son zamanlarda da popüler hale gelen vip minibüsler gelin aracı kiralam hizmetinde de bütün isteklere cevap vermektedir. Araçta yer alan DVD- TV, buzdolabı, geri döşeme ve karatılmış camları sayesinde rahatınızı düşünmeniz yeterli olacaktır. Bunu dışında da lüks binek araçlarımızdan da sizlere en uygun olanı seçerek düğün gününüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda özel eğlence geceleri için de sizleri bu konuda yalnız bırakmayacak olan Ankara transfer hizmetleri eğlence gecenizde sizlere eşlik edebilir.

blackcardriverbw

 

Gece geç saatlerde eğlence merkezine ulaşmanıza yardımcı olabileceği gibi geri dönüşlerinizde de gideceğiniz yere kadar ulaşmanıza yardımcı olabilir. Şöförlü olarak kiralamak istediğiniz araçlarımızın süresi ve marka seçimleri sizlerin talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Yoğun geçeceğini düşündüğünüz bir gününüz veya haftanız için talepte bulunabilir, sürekli kullanımı düşünerek aylık ya da yıllık olarak da şöförlü araç kiralayabilirsiniz. Şöförlü araç kiralamada sizin sadece işinize konsantre olmanızı sağlamak ile birlikte yoğun trafik, park sorunlarını size yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlamaktadır.

 

Aşağıdaki kelimelerden ulaştınız;

havaalanı transfer, otel transfer ve vip ulaşım, özel günler için transfer, şöförlü araç kiralama, vip ulaşım hizmetleri, düğün gelin arabası kiralama, Ankara gelin arabası kiralama, Ankara şöförlü araba kiralama, organizasyon taşımacılık Ankara, Ankara esenboğa araç kiralama, şehirler arası taşıma, vip araç kiralama, havaalanı transfer.