Oteller Transfer

Oteller Transfer

Uçak ile başladığınız tatil ulaşımınızın ardından tesis arasında ki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçları ile sağlanmaktadır. Havalimanından konaklayacağınız tesise kadar özel ve ekonomik transfer hizmetleri bulunmaktadır. Bir veya birden fazla misafirin aracı paylaşarak yapmış olduğu transfer ekonomik otel transferi olarak da adlandırılmaktadır. Özel transferde araç, kişi sayınıza göre de sadece size vip özel tahsis edilmektedir. Ekonomik transfer özel transfere göre de daha uygun fiyatlar ile 7/24 transfer sunulmaktadır.

Sizlerde özel olarak satın aldığınız transferlerinizi daha özel hale getirmek ister misiniz? İşte size standart araçlarımızda ki konfordan daha fazlasını sunduğumuz vip araçlarımı ile hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken transferinizi oluştururken araç tipi olarak vip araç seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Eğer standart araçlarımıza ait parkımızda yolcu taşımacılığı için de en uygun, konforlu, güvenli ve çevre dostu araçlar yerini almaktadır. En konforlu ve en güvenli araçları ile birlikte sizlerde ankara transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siz sadece transferinizi alın, sizi havalimanından ücretsiz karşılama hizmetimiz ile karşılayarak dilediğiniz otele transfer edelim. Hem de oldukça ekonomik fiyatlar ile birlikte.

Dönüş transferi mi gerekli? Otelinizden istediğiniz saatte sizi alıp modern, yeni ve her daim de bakımlı araçlarımız ile sizi havalimanına bırakalım. Siz de valiz ve diğer eşyalarınız ile birlikte trafik, toplu taşıma ve taksi gibi sorunlar ile uğraşmadan havalimanına en keyifli ve güvenli yoldan ulaşmanın konforunu keyfini sürerek yaşayabilirsiniz. Sizlerde daha gelmeden biz otelinizin bulunduğu adrese göre rotamızı planlıyoruz. Sizi en konforlu, güvenli ve kısa yoldan otelinize veya havalimanına ulaştırabilirsiniz.

Otel transferlerinizi veya istediğiniz yere ulaşmanın en konforlu ve prestijli yolu 7/24 Ankara transfer ile hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken ise uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar sitemiz üzerinde ki iletişim bilgilerine ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Artık yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar da aynı rahatlık ve kolaylıkla devam etmektedir. Hepsini yeni ve konforlu olan araçlarımız ile evinizden havaalanına yada havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını size özel bir transfer ile otelinize ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.