MALTEPE 2000 Otel Transfer

MALTEPE 2000 Otel Transfer

Başta Ankara havalimanı, otogar  olmak üzere Ankara ve çevre yerlere tatil merkezlerinden istediğiniz yöne yeni model, sigortalı, klimalı, konforlu ve temiz araçlarımız ile birlikte transfer ve araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Sizi yada misafirleriniz havalimanı, otogar yada istediğiniz adresten alalım, istediğiniz adrese deneyimli şöförlerimiz ile birlikte direkt durmaksızın güvenli bir şekilde bırakalım.

Bununla birlikte ön ödeme yapmanıza gerek yok. Transfer ücretini sizi karşılayan temsilcimize yada şöförümüze yapabilirsiniz. Temsilcimiz yada şöförümüz sizi yada misafirlerinizi havalimanında karşılayacaktır. Transferlerimiz sadece sizlere ve misafirlerinize özeldir, araca sizlerden ve misafirlerinizden başka müşteri alınmamaktadır.  Tatilciler, konsolosluklar, şirket ve holdingler, ulusal ve uluslararası sivil toplum örgüt, bankalar, hastaneler, kongre ve turizm acenteler, sizi, ailenizi, yakınlarınızı, toplantılarınıza katılacak olan iş adamlarını, devlet adamlarını ve diğer misafirlerinizi bizler karşılayalım. Rezervasyon için hemen sitemiz üzerinden formu doldurmanız yada bilgilerinizi e-mail veya  sms ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Rezervasyon talebiniz en kısa sürede değerlendirilip cevap verilecektir.

4

Ön ödeme yapmanıza gerek yok. Transfer ücretini sizi karşılayan temsilcimize veya şöförlerimize yapabilirsiniz. Temsilcimiz yada şöförümüz sizleri yada misafirlerinizi havalimanında karşılayacaktır. Transferlerimiz sadece sizlere ve misafirlerinize özel olmaktadır.  Aynı zamanda da Maltepe 2000 otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.  Bununla birlikte paylaşımlı transfer hizmetimiz kapıdan kapıya hizmet sağlamaktadır.  Gideceğiniz otellere en ekonomik fiyatlar ile gideceğiniz noktaya gecikmeden sizleri ulaştırıyoruz.  Burada  ki amacımız aynı yöne seyahat edecek kişiler organize ederek yüksek maliyetten ve zaman kaybından sizleri kurtarmaktır. Gezinizi planladığınız gezinizi gerçekleştireceğiniz yerlere en düşük maliyet ile ve sorun yaşamadan transferlerinizi nasıl sağlayacağınızı düşünüyorsanız transfer hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ise sitemizin rezervasyon sistemi üzerinden bütün transfer detaylarınızı girerek rezervasyonunuzu yapmaktayız. Araçlarımız genellikle 6 ile 10 koltuk oturma kapasitesine sahiptir. Aynı durak noktasına seyahat edecek kişi sayısı fazla ise araç koltuk sayısı durak noktasını aşmayacak şekilde artabilir. Gelişinizde havalimanı görevlimiz sizleri yolcu çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacaktır.