Kızılay – Ulus Alan Transfer

Kızılay – Ulus Alan Transfer

Uçak ile başladığnız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasında ki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçları ile sağlanıyor.  Havalanlarından konaklayacağınız tesise kadar özel ve ekonomik transfer hizmetleri bulunmaktadır.  Bir yada birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transfer olarak adlandırılmaktadır. Özel transferde de araç, kişi sayınıza göre de sadece sizlere tahsis ediliyor.  Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Her iki seçenekte de araç garantisi verilmemektedir.

Artık bir araca ihtiyacınız olduğu her an, özel gün ve gecelerde de misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde veya havalimanına gidiş dönüşlerinizde profesyonel ulaşım partneriniz Ankara transfer hizmetleri gibi seçeneklere de başvurma şansına sahip olabilirsiniz. VİP transfer hizmeti, müşterilerine ulaşımlarını en ayrıcalıklı hale getirmeyi amaç edinmiş olup, bu doğrultuda gelebilmek her türlü taşıma organizasyonları için de yeterli donanıma sahip durumdadır. Araçlarımız kişilerin hizmetine sunulduğu andan itibaren, zaman sınırlaması olmaksızın hizmetlerine devam ederler.

Türkiye’de yavaş yavaş hareketlenmeye başlayan ankara havaalanı transfer sektörü, aslında Avrupa ve Dünya ülkeleri tarafından da uzun yıllardır kullanılmakta olan bir hizmet sektörüdür. Kısa bir özet ile shuttle’nin de ne olduğunu Ankara alan transfer olarak firmamızın ne iş yaptığını anlamamız gerekir ise yolcunun havalimanından belirli bir noktaya ulaşımını sağlamak ve belirli noktadan havalimanına ulaşımını sağlamak olarak özetleyebilirsiniz. Türkiye’nin başkenti Ankara’nın havalimanı olan Esenboğa havalimanı çubuk ovasında 1955 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu çubuk ovasının da bulunduğu çubuk ilçesinde bulunan esenboğa Ankara şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Türkiye’de ilk defa hem iç hatlar hem de dış hatlar taşımacılığı yapan Esenboğa havaalanı ülkemiz istatistiklerine göre yolcu taşımacılığ ve trafiği açısından da Türkiye’nin 4. büyük havaalanı konumunda bulunmaktadır.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

ankara transfer hizmetleri, 7/24 ankara transfer, transfer hizmetleri, en uygun transfer, şöförlü araç kiralama, ankarta transfer, özel günler için transfer, yurtdışından gelen misafir karşılama, otel transfer hizmetleri, otel, araç kiralama, düğün, nişan, kına gecesi için araç kiralama, şehirler arası transfer hizmeti, ankara 7/24 transfer hizmetleri.