HOLİDAY INN Otel Transfer Hizmetleri

HOLİDAY INN Otel Transfer Hizmetleri

Bizlere geleceğiniz saati bildirin ve sizi havalimanından karşılayarak istediğiniz otele transfer edelim. Hem de oldukça ekonomik fiyatlar ile otelinizden uçuş saatinize göre sizi alarak havalimanına transferinizi gerçekleştirelim. Ne erken ne de geç, tam saatinde. Sizde valiz ve eşyalarını güvenle ve trafik, toplu taşıma, taksi gibi sorunlar ile uğraşmadan havalimanına en keyifli yoldan ulaşmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Holiday Inn otel transfer hizmetleri sizleri bulunduğnuz yerden alarak gitmek istediğiniz yere en konforlu şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

1 (1)

Sizler gelmeden önce otelinizin bulunduğu yerde saatinden önce  bulunduğu adrese göre rotamizi planları ve sizi konforlu bir seyahat ile otelinize ulaştırırız. İstediğiniz seyahat güzergahını sizin için oluştururuz.  Uluslararası servis kalitesinden de faydalanabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca da güler yüzlü bir servis ile karşılaşırsınız. Önceden bilinen maliyetler ile bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız. Otopark ücreti, otoban ücretleri, körü ücretleri konusunda da sıkıntılarınızdan sizi kurtarmaktayız. Araba kiralama, taks, bulma, zamanında yetişme sıkıntınızı ortadan kaldırıyoruz.  Otel transferlerinizi istanbulda en rahat şekilde gerçekleştirmenin en konforlu ve prestijli yolu Ankara 7/24 transfer hizmetinizde.

Tek yapmanız gereken, uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine kadar sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini arayarak web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurarak veya canlı destek hattımızdan da online olarak rezervasyon yapabilirsiniz.  Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar da aynı rahatlık ile ve kolaylıkla devam etmektedir. Hepsi yeni ve konforlu olan araçlarımız ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz. Havalimanı transfer ve karşılama hizmeti Ankara ‘da servis vermektedir.

Yurtdışında n gelecek konuklarınız için özel bir hizmet. Konuğunuzu havalimanı dış hatlar çıkış kapısında karşılayarak isterseniz iç hatlara yönlendiriyoruz. Sizin taleplerinize kadar da diğer uçuş saatine kadar konuğunuza özel bir tur planlıyoruz. Uçağa binene kadar konuğunuza rafakat ediyoruz.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

Holiday ınn otel transfer hizmetleri, otel transfer, en uygun otel transfer hizmetleri, 7/24 ankara transfer, ankara transfer hizmetleri, ankara esenboğa havaalanı transfer,ankara esenboğa havaalanı transfer hizmetleri, ankara esenboğa havaalanı transfer nereden bulurum, ankara esenboğa havaalanı transfer nereden bulabilirim, ankara transfer hizmetleri ne kadar, ankara transfer hizmetleri fiyatları