Hesaplı ve Ucuz Güvenilir Transfer Hizmetleri

Hesaplı ve Ucuz Güvenilir Transfer Hizmetleri

Transfer hizmetlerinde de hava alanı şehir merkezi veya noktadan başka bir noktaya en kaliteli hızmeti en uygun fiyatlar ile sizlere sunan 24 transfer, kurulduğu yılından beri, Ankara’da bölgesel hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir standart ile hizmet sunan firmamız, profesyonel kadrosu ile her daim sizin emrinizdedir. Esenboğa havaalanı – Ankara şehir merkezi arasında sunduğumuz hizmetler size bir telefon kadar yakındır. Sunduğumuz hizmet transfer başına 30 km ile limitlidir. Limitin km bazında aşılması durumunda da km başına belirli bir ücret verilmektedir.

Ankara havaalanı transfer hizmeti, esenboğa havalimanından belirtmiş olduğunuz adrese veya mevctu olan adresinizden de Ankara Esenboğa havaalanına size özel transfer hizmeti de sunmaktadır. Binek araç, minibüs, vip ve lüks araçlarımız ile sizlerin ve misafirlerinizin de transferlerini size özel deneyimli olan personellerimiz ile güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Özel günlerinizde özel davetlerinizde de toplantı konferans ve fuar organizasyonlarınızda da sizler ve değerli konuklarınız için de havaalnı transfer ihtiyaçlarınızı da farklı konseptlerde ki araçlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.  Özel gecelerde park sorunu yaşamadan eve nasıl dönerim stresi olmadan gönül rahatlığı ile eğlenmeniz için de hizmetinizdeyiz.

Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız yüksek kaliteli standartlarında  donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.  Uçağınız Ankara havaalanına indiği anda dışarıda isminizin yazılı olduğu özel boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında da deneyimli personelimiz ile sizleri karşılıyorsunuz. Bagajlarınıza yardımcı olarak sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ediyor. belirtmiş olduğunuz adrese rahat konforlu bir şekilde ulaşmanız da sağlıyoruz.

executive

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

724 transfer, düğün, nişan, özel günler için ankara transfer, ankara vip servisi, özel şöförşlü vip servisi, ankara transfer hizmetleri, transfer ankara, transfer istanbul, tek kişilik transfer hizmeti, kampanyalı tranfer, gezi turları, ucuz transfer hizmetleri, her saat başı transfer, transfer hizmetleri nasıl bulabilirim, ankara en ucuz vip transfer.