Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Ankara transfer hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin rahat bir şekilde havaalanı transfer hizmetlerini gerçekleştirebilmesi için en son model araçlarımız ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara Esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, yaklaşık olarak ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Ankara şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu yada alternatif güzergahlarını kullanarak istenilen bölgeye havaalanı transfer hizmetini transfer, airport, shuttle hizmetlerini de çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

bodrumplane

 

Ankara transfer hizmetleri şehirlerarası ulaşım hizmeti ile 1 adım öne çıkmaktadır. İster 1 kişi olsun 10 kişi şehirlerarası yolculuklarınızın daha konforlu ve güvenli olması için sunduğumuz bu hizmet Ankara’dan Türkiye’nin bütün illerine gitmek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte kişi sayınıza uygun veya sizin tercih ettiğiniz araçlarımızdan biri ile uzun yol deneyimli ve profesyonel şoförlerimiz ile sadece yol boyunca değil, gitmek istediğiniz bölgede ki konaklama süreniz boyunca da talepleriniz doğrultusunda size eşlik eder ve mükemmel bir seyahat geçirmenizi de sağlayabilir.

vip_transfer

Ankara Esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olması ile birlikte yaklaşık ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında da sürmektedir. Ankara şehir içi trafiğinin de yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu ya da alternatif güzergahları kullanarak istenilen bölgeye havaalanı transfer hizmetini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler. Havaalanı transfer Ankara Esenboğa havaalanı- şehir transferi veya şehir Ankara Esenboğa havaalanı transfer şeklinde istenilen yönde transfer hizmeti sunulmaktadır. Havaalanı transfer bir kişiden istenilen sayıda kişi sayısı için gerçekleştirilebilir. Transfer için de size uygun olan aracı binekten otobüse kadar Ankara transfer hizmetleri araç parkından seçerek havaalanı transfer rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir.