Havaalanı Transfer & Shuttle

Havaalanı Transfer & Shuttle

Ankara shuttle konforlu ile havalimanı transferinizi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz saatte istediğiniz adresten alınır, istediğiniz adrese bırakılırsınız.  Havalimanı shuttle 7/24 Ankara transfer hizmetlerimizden de alabilirsinzi. Ankara transfer ile esenboğa havalimanına ulaşmak çok daha hızlı ve konforlu olacaktır.

Sizlerde havaalanı transer shuttle hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerdenseniz sitemiz üzerinden gerekli iletişim bilgilerine ulaşarak hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.  Uçak ile başladığınız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasında ki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçları ile sağlanmaktadır.  Konaklayacağınız tesislere kadar özel ve ekonomik transfer hizmetleri bulunmaktadır. Bir yada birden fazla misafirin aracı paylaşarak yapmış olduğu transfer olarak adlandırılıyor. Özel transferlerde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis edilmektedir. Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Hizmetin kullanılması ile ilgili hizmet bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır.  Shuttle hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir illerinden de özel VİP  araçlar ile sağlanabilmektedir. Diğer illlerde de aynı şekilde normal araçlar ile transfer hizmeti verilebilmektedir. Bütün özel günlerinizde özel davetlerinizde de toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında da sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şöför kiralık araç konforunu bizim ile sağlayabilirsiniz.  Ankara içi ve dışı transfer hizmetimiz ile havalimanına gitmek de dönmek de artık çok daha rahat olacaktır. Özel gecelerde park sorunu yaşamadan, eve nasıl dönerim stresi olmadan gönül rahatlığı ile eğlenmeniz için de hizmetinizdeyiz.  Transfer için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahip olmaktadır.

hotels2

Sizlerde en iyi şekilde transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerdenseniz tercihleriniz arasına yerleştirebileceğiniz Ankara transfer hizmetleri gibi seçeneklerimizden de en iyi şeklde yararlanabilirsiniz. Biryerden bir yere transferlerinizde, özel günleriniz, gezilerinizde, düğün organizasyonlarınız, toplantı, ulaşım ve hemen her türlü şöförlü araç ihtiyaçlarınızda da özellikle zaman ile yarış içerisinde olduğunuz zamanlarda da şehir içi trafiğini ve adres bulma sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak konforlu güvenli ve size özel tahsis edilmiş araçlarımız, güleryüzlü personellerimiz ile sizlerin 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

00

Otel transferi, gezi organizasyonları, özel toplantılarda, siz değerli konuklarımızı istediğiniz adresten karşılamak ve dilediğiniz adrese ulaştırmak isteriz. 7/24 saat boyunca hizmetinizdeyiz.