Havaalanı Alan Transfer Hizmetleri

Havaalanı Alan Transfer Hizmetleri

İlk olarak sadece transfer hizmetli vermek amacı ile kurulmuş olsa da sürekli oluşan taleplere kayıtsız kalmayarak bir takım organizasyonlara da imzasını atmaktadır.  Özel eğitimli şöförleri ve ingilizce bilne elemanları ile bütün taleplerinizi karşılamaya hazır. Kurumun verdiği hizmetlere transfer ve organizasyonların yanı sıra tam yarım gün araç kapama, Ankara içi turistik geziler de yer almaktadır.

 

Uçağınızın kalkış saatine göre havalimanına varışınızı organize ediyoruz. Ya da havalimanından çıktığnız anda en konforlu seyahat için sizi bekliyor olacağız.. Tamamen son model araçlarından oluşan filomuz ile en konforlu ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Ekonomik, konfor ve dakikliği daha ekonomik şekilde sağlamaktayız. Vip transfer ile istediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. VIP araç seçenekleri ile prestij, konfor ve güveni yaşayın. Akşam aileniz veya arkadaşlarınız ile yemeğe giecek ve bir kaç kadeh alkol alacaksınız. Bu durumda güvenliğiniz için araç kullanmamalısınız. Eğlence için dışarı çıktığınızda aracınızı tanımadığınız insanlara teslim etmek istemiyor, hoşlanmıyorsunuz. Üstelik ortalama 30 ile 50 TL bahsis vermek zorunluluğunuz var. Hemen 7/24 Ankara transfer arayarak eğitimli şöförlerimiz sizleri bıraktıkları yerin en fazla 3 km yakınlarında sürekli olarak araçta beklesin ve sizi rahat ettirsinler.

Yurt içi, yurt dışından gelen misafirleriniz var. Her zaman da onlara bütün programları boyunca eşlik edemeyebilirsiniz. Hemen bizleri arayarak şöförlerimiz misafirlerinizi karşılasın, istediğiniz yere götürsün, beklesinler. İşleriniz çok yorgun ve bu arada da eşinizin, aile büyüklerinin yada çocuklarınızı bir yerlere ulaştırılması gerekmektedir. Bizlere ulaşarak şöförlerimiz sizin aracınız ile bu ulaşımı gerçekleştirsinler.  Bir yerlerde  toplantıdasınız veya eğleniyorsunuz  size katilmesini istediklerinizin araçları yok. İstediğiniz kişileri arzu ettiğiniz yerlere ulaştırmalısınız. Ayda sadec bir kaç kere gece, gündüz çok yorgun oluyorsunuz. Otomobilinizi park etmeye dahi vakit olmuyor. Ulaşımınızı da kirli ve klimasıa olmayan taksiler ile yapmak istemiyorsunuz. LPG kokusu da sizleri rahatsız etmektedir. Biz sizi istediğiniz yere ulaştırıyor ve sizi yormuyoruz. Üstelik bütün bu hizmetleri de özel eğitim almış şöförler ile sizin aracınız ile sigorta koruması altında ve taksi ücreti ya da otopark bahsisi maliyetine saglıyoruz. Sizlerinde istediğiniz zaman diliminde özel şöförünüz olacaktır.