GORDİON Otel Transfer Hizmetleri

GORDİON Otel Transfer Hizmetleri

Düğün, nişan veya kalabalık davetiniz için farklı adreslerden toplanıp kutlama mekanına gelecek konuklarınız için özel bir servis olarak Ankara transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Sizler davetinize katılacak konuklarınızın listesini planlama yöneticimize ulaştırıyorsunuz. Sizlere uygun bir bütçe ile konuklarınızın transferlerini organize ediyoruz. Sizler böylece eğlencenizi bölmeden de mekandan erken ayrılmak zahmetine katlanmadan özgür bir şekilde hareket edeceksiniz. İsterseniz de konuklarınızı tam zamanında adreslerine göre planlanmış olan şeilde adreslerinden alalım ve kutlama mekanınıza transfer edelim. Aynı zamanda gece eğlence sonrası herkesi adresine bırakalım.

İstediğiniz seyahat güzergahını sizin için oluşturur ve seyahatiniz öncesi bütçelendirirsiniz. Uluslararası servis kalitesinden ödün vermeden yüksek kalitede sizlere özel planlanmış bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca güler yüzlü bir servis ile karşırsınız. Otopark ücreti, otoban ücretleri köpru ücretleri konusunda sıkıntılarınızdan sizleri kurtarıyoruz. Konuklarınız eğlencelerini bölmeden gecenin sonuna kadar eğlenebilirler. Araba kiralama, taksi bulma, zamanında yetişme sıkıtınızı ortadan kaldırıyoruz. Sizlere özel planlanmış sayıda araç ile seyahatinizi konfor içinde gerçekleştiriyoruz.

Esenboğa havalimanına ulaşmanın en konforlu ve prestijli yolu Ankara transfer hizmetleri ile birlikte faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda da Gordion otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkla devam ediyor.  Hepsi yeni ve bir o kadar konforlu olan araçlarımız ile evinizden havaalanına yada havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife yada rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz. Havalimanı transfer ve karşılama hizmeti Ankara da servis edilmektedir.

Bir bayi toplantısı düzenleyeceksiniz veya farklı şehirlerden gelen personelinizin toplantınız için karşılanıp bir adrese ulaştırılmasını talep ediyorsunuz. Biz sizin yerinize bütün bu karmaşayı planlayarak tam istediğiniz saatte konuklarınıza özel bir hizmet ile transferlerini gerçekleştiriyoruz. Bu lüks sizlerde de alışkanlık yaratacak. Uçuş saatinize göre önceden planladığınız saatte sizleri istediğiniz adresten alıyor ve tam saatinde havaalanına kadar ulaştırmaktayız.