Gezi – Tur Transfer Hizmetleri

Gezi – Tur Transfer Hizmetleri

Firmamız en kaliteli gezi, transfer, turlar, özel günler gibi daha pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. En deneyimli ve en tecrübeli personelleri ile tarihi ve kültür gezileri ile birlikte 7/24 Ankara transfer hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Taşımacılıkta en son model araçlarımız ile müşterilerimize daha geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Temiz ve sağlıklı taşımacılık anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlayarak yol almak misyonlarımız arasında yerini almaktadır. Tur ve gezi isteklerinize özgü olarak ankara transfer güvencesi ile güler yüzlü ve özel bir hizmet ile ulaşmak istediğiniz hemen her yere siz değerli misafirlerimizi ulaştımaktayız. Aksaklıklardan uzak 7 gün 24 saat ve eksiksiz hizmet veren Ankara transfer vip araç seçeneklerimiz ile grup yada bireysel tur veya transferlerinizde en güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. %100 memnuniyetinizi sağlamak birinci hedefimizdir. Turlar arasında Anıtkabir turu seçeneklerimiz arasında da yerini almaktadır.

Günlük veya haftalık tatil, gezi, müze tarihi yerler, şehirlerarası yolculuk gibi planlarınızı da organize edebilir istediğiniz noktalara trasferlerinzi gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda ek ücretler ödeyerek de deneyimli rehberler eşliğinde seyahatinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız özel araç ve rehber hizmetlerimizden faydalanmak için sitemiz üzerinden iletişim bilgilerine ulaşmanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte Meclis turu gibi Ankara’nın görmek isteyeceğiniz hemen heryerine transfer sağlamaktayız. Müşterilerimizin bütün isteklerini kusursuz bir şekilde organize ederken beklentinin çok daha üzerinde bir sonucu da garanti etmekteyiz. Adresten adrese ulaşım, düğün, nişan, gece hayatı, eğlence, gezi, sinema, sanat, kayak, konser, tiyatro, sergi, futbol maçı, basketbol maçı konforlu şehir içi ulaşım seçeneklerini bizimle yaşayın. Aynı zamanda TBMM turları gibi seçeneklerimizde düzenli olarak yapılmaktadır. İsteğinizde bağlı olarak düzenlenecek turlarımızda da konfor, güvenilirlik, rahat ve hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Gün içerisinde talepleri değerlendirerek müşterilerine çok daha ucuz ulaşım sağlayabilmesi için 1 ile 10 kişilik gruplar halinde müşterilerine konforlu ve ucuz bir yolculuk sağlamaktadır.  Gelen talepler üzerindeki adreslerden de yolcular toplanır ve uçuş saatlerine uygun olacak şekilde havalimanına da transfer edilmektedir. Diğer pek çok firma gibi belirli bir durak konumundan alınmazsınız. Araçlarımız sizleri evinizin önünden almaktadırlar. Adresten alma işlemi güzergah üzerinde olduğu için çok vakit almamaktadır. Eğer 4 ve üzeri kişi aynı noktadan transfer olmak isterse bireysel rezervasyon seçeneği ile paylaşımlı shuttle seçeneğinden daha uygun fiyata yararlanabilmektedirler. Paylaşımlı transfer hizmetinde müşteriyi bekleme opsiyonu bulunmamaktadır. Paylaşımlı hizmeti alan müşteri adresinde verilen saatte hazır bir vaziyette beklenilmesi rica edilmektedir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili Resimler1

Ankara içi turlarda da uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Örneğin Atatürk’ün evi turları düzenli olarak yapılmakla birlikte hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.  Turlarımızda sizleri evinizin önünde alacağımız gibi düzenlediğimiz tur yerine bırakarak turunuz bittiğinde ise sizleri bıraktığı noktadan alarak evinizin önüne kadar bırakmatadır.

transfer-aeropuerto-barcelona

Vip araçlar ile trasfer hizmetimiz gezi turlarında, havalimanı tranferlerinde veya otel transferlerimizde de ihtiyaçlarınıza profesyonel bir anlayışla karşılık vermekteyiz. Özel transfer hizmetlerimiz havalimanı ve oteller ile sınırlı olmayarak aynı zamanda fuar, kongre ve ülkemizde her sene düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gezi turları düzenlenmektedir. Eğer sizlerde rahat, konforlu, güvenilir ve bir o kadar da uygun fiyatlarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz tercihleriniz arasına yerleştirebileceğiniz 7/24 ankara transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.