Etimesgut – Sincan Transfer Hizmetleri

Etimesgut – Sincan Transfer Hizmetleri

Ankara transfer, bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz, sektöründe de isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve donanımlı araçlar ile deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir. Özel transfer hizmetlerinde firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şöförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Bu sayede firma çalışanlarının ulaşımı yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak veya yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde de firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda da ulaşımdan kaynaklanan problemler ile karşılaşmamaktadır.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin elbette ki talep edildiği taktirde özel transfer hizmetleri birimimizce gerçekleştirilmektedir. Özel transfer hizmeti sırasında da kullandığımız araçlarımız 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır, istenildiği anda da bütün transfer takip verilerine ulaşılmaktadır. Ayrı ayrı takip edilen masraf kalemleri yerine giderlerin kolay bir şekilde takip edilebileceği tek fatura sistemi oluşturulmuştur. Böylelikle kontrol ve iç denetim kolaylaşmıştır. Firmalara istedikleri bütün bilgilere rapor formatında aylık yada günlük olarak ulaşma imkanı sunulmaktadır.

Bununla birlikte havaalanına indiğiniz anda dışarıda isminizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü profesyonel ve alanında deneyimli personelimiz ile karşılama yapılmaktadır. Bagajlarınıza yardımcı olarak sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır. Havaalanına gidişte de belitmiş olduğunuz saatten en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan personelimiz, sizlere geldiğini belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik edecektir. Sizlere rahat, konforlu ve huzurlu bir yolculuk sağlayarak araç içerisinde ki günlük gazete ve  dergiler eşliğinde sizlere farjına dahi varmadan havaalanına geleceksiniz. Yina aynı şekilde bagajlarınıza yardımcı olacak personelimiz sizleri uğurlayacaklardır.  Bizim ile yapacağınız kısa seyahatinizde de güven, konfor ve ekonomikliğin dışında da sizlerin ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz başlamadan önce veya yolculuk sonrası ikametgahıza giderken rahatlığın keygini çıkarabilirsiniz.  Çalışan personelimiz takım elbiseli, günlük traşlı ve bakımlı, profesyonel, trafik kurallarına her ay verilen düzenli eğitimlerimiz ile çok iyi bilen saygılı, güler yüzlü kişilerdir.