ELİT PALAS Otel Transfer Hizmetleri

ELİT PALAS Otel Transfer Hizmetleri

Evinizden, otelinizden yada ofisinizden Esenboğa havalimanına ulaşmanız artık Ankara transfer ile çok daha kolay. Uçuş saatinize göre önceden planladığınız saatte sizleri istediğiniz adresten alıyor ve tam saatinde havaalanına ulaştırmaktayız.

101_4920

Sizlerde bu sayede trafik, taksi ücreti, havalimanına zamanında yetişme, park yeri ve ücreti gibi stresler ile karşılaşmıyorsunuz. Uçuşunuzdan 6 saat öncesine kadar bizim irtibat kurarak uçuş saatinizin ve adresinizi bildirmeniz yetetli olacaktır. Trafik yoğunluğu ve adresinize göre önceden rotayı planlıyor ve sizleri uçuşunuza yetişeceğiniz saate adresinizden alarak havalimanına özel bir araç ve şöför ile götürmekteyiz. Siz yolda seyahatinizin son ayrıntılarına göz atarken biz sizleri havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz. Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden arttrıyoruz.  7 gün 24 saat en kolay yoldan havalimanına ulaşabilirsiniz. İstediğiniz seyahat güzergahını belirleyebilirsiniz. Uluslararası  servis kalitesinden de faydalanabilirsiniz. En esnek seçenekler ile sizlere özel bir rota tercih edebilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca güleryüzlü bir servis ile karşılaşırsınız. Önceden bilinen maliyet ile bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız.

Otopark ücreti, otoban ücretleri, köprü ücretleri konusunda da sıkıntılarınızdan sizleri kurtarıyoruz. Aracınızı uzun günler boyunca havalimanı otoparkına park etmeden ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.  Kalabalık olan bir iş ekibi veya günlerce sürececek olan bu yoğun çalışma temposunda trafiği, otoparkı, otoyol ücretlerini düşünmeden işinize konsantre olmak artık lüks değil. Sizler için bütün fuar seyahatlerinizi organize etmek ile birlikte sizlerde sadece işinize konsantre oluyorsunuz. Transferleriniz için önceden ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Fuarınıza tam saatinde ulaşırsınız. Fuarınızın ardından da Elit Palas otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. En güvenilir bir şekilde gitmek istediğiniz adrese yüksek kalitede ve en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Fuarınız süresince de güler yüzlü bir transfer hizmeti alabilirsiniz.

Sizlerde 7/24 ankara transfer hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak isteyenlerdenseni hemen sitemiz üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz gibi iletişim bilgileri ve aynı zamanda da canlı destek hattımızdan aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında bilgi alabilirsiniz. En uygun transferlerimizden sizlerde faydalanma şansını yakalayın!.