Çay Yolu Alan Transfer

Çay Yolu Alan Transfer

Havalimanı transfer hizmetleri Türkiye’nin bütün havalimanlarında kişiye özel araçlar ile evlerinden yada işyerlerinden havalimanına veya havalimanından her yere sloganı ile misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunmaktadır. İnternet üzerinden yada bütün rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında da yazıcılardan da belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden aracılığı ile bütün rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında yazıcılarından belgeleri alabilmektedirler. Transfer öncesinde de karşılama görevlisi veya araç iletişim bilgilerinin olduğu bir sms mesajı iletilmektedir.

Ankara esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, yaklaşık ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında da sürmektedir. Ankara şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda da şöförlerimiz çevre yolu yada alternatif güzergahları kullanarak istenile bölgeye de havaalanı transfer hizmetini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler. Havaalanı transfer Ankara esenboğa havaalanı şehir transferi yada şehir Ankara esenboğa havaalanı transferi şeklinde istenilen yönde de transfer hizmeti sunulmaktadır. Havaalanı transfer 1 kişiden istenilen sayıda kişi sayısı için de gerçekleştirilebilir. Transfer için de sizlere uygun olabilecek aracı binekten otobüse kadar Ankara transfer hizmetleri araç parkından seçerek havaalanı transfer rezervasyonunuzu da yaptırmanız yeterlidir.

Şöförlü olarak kiralamak istediğiniz araçlarımızın süresi ve model seçimlerini siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da değişiklik göstermektedir. Yoğun geçeceğini düşündüğünüz bir gün için şöförlü araç kiralama veya haftanız için şöförlü araç kiralama talebinde bulunabilir, sürekli kullanımı düşünerek aylık şöförlü araç kiralamaya yıllık şöförlü araç kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Şöförlü araç kiralama yaparak sizlerin sadece işinize konsantre olmanızı sağlamak ile birlikte beraber yoğun trafik, park sorunlarını sizlere yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ankara transfer hizmetleri de şehirlerarası ulaşım hizmetleri ile 1 adım öne çıkan firmalar arasında da yerimizi almaktayız. Kişi sayısı fark etmeksizin yolculuklarınızı konforlu ve güvenli olması için sunduğumu bu hizmet Ankara’dan Türkiye’nin bütün illerine gitmek için de kullanım sağlayabilirsiniz. Kişi sayınıza uygun veya sizlerin tercih ettiğiniz araçlarımızdan birisi ile uzun yol deneyimli ve profesyonel şöförlerimiz ile sadece yol boyunca değil, gitmek istediğiniz bölgede ki konaklama süreniz boyunca da talepleriniz doğrultusunda sizlere eşlik eder ve mükemmel bir seyahat geçirmenizi de sağlayabilir.