Çankaya Transfer

Çankaya Transfer

shuttle-transfer7/24 Ankara transfer, müşterilerimizin bütün isteklerini kusursuz bir şekilde organize ederken, beklentini çok daha üzerinde bir sonucu da garanti etmekteyiz. Adresten adrese ulaşım, düğün, nişan, gece hayatı, eğlence, eğitim, gezi, sinema, sanat, kayak, konser, formula 1, tiyatro, futbol maçı, sergi, basketbol maçı, konforlu şehir içi  ulaşım seçeneklerini bizile yaşayın.

Kurumsal üyelerimizin çalışanlarına yada seçkin konuklarına konforlu ve güvenli seyahat özel tasarım araçlarımız ile yaşamaya davet etmekteyiz. Kongre ve fuar organizasyonlarında pek çok ülke ve şehirden gelen misafirlerin havalimanlarından karşılanması, konaklama, toplantı ve benzeri gibi planlanan güzergahlara ulaşımları için ihtiyaçlarınıza özel araçlar ile ulaşım hizmetlerinin tamamını organize etmekteyiz. Tur gezi isteklerinize özgü olarak da Ankara transfer güvencesi ile güler yüzlü ve özel bir hizmet ile ulaşmak istediğiniz hemen her yere siz değerli misafirlerimizi ulaştırmaktayız. Bununla birlikte bir takım aksaklıklardan uzak kalarak 7 gün 24 saat ve eksiksiz hizmet veren ankara transfer, vip araç seçeneklerimiz ile birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Grup veya bireysel tur yada transferlerinizde de en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. %100 memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir. Günlük veya haftalık tatil yada gezi planlarınızda da tarihi yerler başta olmak üzere hemen her yere Ankara içi transferlerimizden faydalanabilirsiniz.  Gün içerisinde talepleri değerlendirerek müşterilerine daha ucuz ulaşım sağlayabilmesi için 1 ile10 kişilik gruplar halinde müşterilerine konforlu ve ucuz bir yolculuk sağlamaktadır.

10

Gelen talepler doğrultusunda da havalimanı güzergahı üzerinde ki adreslerden de yolcular toplanarak uçuş saatlerinize uygun olabilecek zamanda sizleri bırakmaktadır. Aynı zamanda da adres alma işlemi güzergah üzerinde olduğu için de çok fazla vakit harcamamaktadır. Eğer 4 ve üzeri kişi aynı noktadan transfer olmak isterler ise bireysel rezervasyon seçeneği ile paylaşımlı yanı shuttle seçeneğinden daha uygun fiyatada transferlerimizden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

çankaya transfer, ankara transfer çağrı merkezi, çay yolu alan transfer, yaşam kent havaalanı transfer, batıkent, eryaman transfer, kızılay-ulus transfer, yenimahalle – demetevler transfer, etlik-keçiören alan transfer, yurtdışı gelen yolcu transfer, almanya-hollanda-belçika transfer