Çankaya Transfer Hizmetleri

Çankaya Transfer Hizmetleri

Havalimanı ulaşumınızda yada günlük hayatınızda ankara transferin özel şöförlü transfer hizmeti ile konforlu transferin keyfini yaşayabilirsiniz. Güvenli ve ekonomik transfer ilkeleri ile hareket eden firmamız şifketlerin ve misafirlerinin de isteikleri noktalara ulaşımı, toplantı transferleri ve müşteri ziyaretleri gibi bütün alanlarda da 7 gün 24 saat özel sürücü ve konforlu araç portfoyu ile hizmet sağlamaktadır.

Havaalanına ulaşım için de özel bir hizmet sunan firmnamız müşterilerini evlerinden alarak en kıs sürede havalanına ulaştırmaktadır. Şirketlerin sahip olduğu araç filosunu tamamen dış kaynak kullanımı ile yönetebilmelerine imkan sağlayan bu sistemde müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun marka model ve sayıda araç yer almaktadır. Araç satın almak yerine daha çok operasyonel filo kiralama uygulaması giderek yaygınlaşmakta ve şirketlre böylelikle karlıklarını ve verimliliklerini arttırmaktadırlar.  7/24 Ankara transfer olarak kurumsal oto kiralama alanında ki küresel tecrübemizi ve kalite anlayışımızı operasyonel filo kiralama faaliyetlerimize de yansıtarak müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.

Havaalanından indiğiniz anda dışarıda isminiizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında da deneyimli personelimiz ile karşılama yapılmaktadır. Bagajlarınıza yardımcı olarak sizleri hazır bir şekilde bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır. Havaalanına gidişte ise belirtmiş olduğunuz saatten  en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan personelimiz, sizlere geldiğinde belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik edecektir. Sizlere rahat, konforlu ve huzurlu bir yolculuk sağlayarak araç içinde ki günlük gazete ve dergiler eşliğinde siz farkına dahi varmadan havaalanına geleceksiniz. Yine bagajlarınıza yardımcı olarak personelimiz sizleri uğurlayacaklardır.

1349428624_orj_k

Bizim ile yapacağınız kısa seyahatinizde, güven, konfor ve ekonomikliğin dışında sizin ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz başlamadan önce veya yolculuk sonrası ikametgahınıza giderken rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışan personelimiz takım elbiseli, günlük traşlı ve bakımlı, profesyonel, SRC belgeli, piskoteknik belgeli, trafik kurallarını her ay verilen düzenli eğitimlerimiz ile çok iyi bilen saygılı, güler yüzlü kişilerdir. Araçlarımızın bütün teknik ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta, günlük temizlik bakımları asla aksatılmamaktadır.  Aynı zamanda da günlük trafik yoğunluğu ve gecikmeleri önlemek için gps  ile uydudan  sürekli olarak takip edilmektedir.