ASAL Otel Transfer Hizmetleri

ASAL Otel Transfer Hizmetleri

Özel transfer hizmetlerimiz ile varış noktanıza uygun ve konforlu bir sürüş garanti vermekteyiz. Özel transfer talebiniz için sistemimizden kişi sayınıza uygun araç seçiminizi yaparak gitmek istediğiniz güzergahı seçerek rezervasyon formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Rezervasyon işleminize başladığınızda otomatik rezervasyon sistemimiz gerekli alanları sizlere göstererek kolaylık sağlayacaktır. Özel transferinizde araç sadece sizlere özel olarak tahsis edilecektir. Transferinizi en iyi şekilde gerçekleştirmekten büyük bir mutluluk duyacağınız.

disardan2

Sürücülerimiz talep edilen alınış noktası ve istenilen zamanda da sizleri karşılayacaktır. Danışmak başka sorunuz var ise lütfen bizler ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Yeni bir ilk olarak vip transfer kavramına gerçek bir anlam katmak istedik.  Firmamız yolcularının talpe ettikleri varış noktanıza en verimli yolları kullanarak güvenli bir şekilde ulaştıracak sürücüler ile çalışmaktadır.  Hizmet servisimizin içeriği; sizlerin de tercih edebileceği talebinize en uygun araçları, wi-fi ve yine sizlerin tercih edeceğiniz sıcak soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler ile müzik seçeneklerini içermektedir.

private-arrival-transfer-montreal-airport-to-hotel-in-montreal-154221

Sürücülerimiz ihtiyaç dahilinde bütün havalimanı işlemleri boyunca sizlere biniş kapısına kadar eşlik edebilirler. Yolculuğunuzu sorunsuz ve keyifli bir deneyime dönüştürmek için sizlere garanti vermekteyiz. Vıp transfer rezervasyonu için sayfamız üzerinden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Asal otel transfer hizmetlerimizde de sizleri kapıdan kapıya hizmet sağlamaktadır. Otellere en uygun fiyatlar ile gideceğiniz noktaya gecikmeden sizleri en iyi şekilde ulaştırmaktayız. Buradaki amacımız aynı yöne seyahat edecek kişileri organize ederek yüksek maliyetten ve zaman kaybından sizleri kurtarmaktır.

Tek yapmanız gereken sitemizin rezervasyon sistemi üzerinden bütün transfer detaylarınızı girerek rezervasyonunuzu yapmaktır. Araçlarımız genellikle 6 ile 10 koltuk oturma kapasitesine sahiptir. Aynı durak noktasına seyahat edecek kişi sayısı fazla ise araç koltuk sayısı 4 durak noktasını aşmayacak şekilde artabilir. Gelişiniz de ise havalimanı görevlimiz sizleri yolcu çıkış kapısında elinde isminizin yazılı olduğu bir pankart ile bekleyecektir. Paylaşımlı transfer hizmetimizde aracımız bütün misafirlerimizin gelişi ile ilk durak noktasına hareket edecektir.