Almanya, Hollanda, Belçika Transfer

Almanya, Hollanda, Belçika Transfer

Düzenleyeceğiniz tur organizasyonunda konusunda bilgili kişilerce sağlanacak rehberlik hizmeti isteğinize bağlı olarak şöför eşliğinde de sağlanabilir. Vip havaalanı trasnsferler hizmetleri, toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında da sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şöförlü yada şöförsüz kiralık araç konforudur.  Şirketiniz ve müşterileriniz için düşlediğiniz seyahati konforlu, güvenilr gerçekleştirmeniz firmamızın öncelikli görevidir. Tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda da kaliteli ve prosfesyonel yaklaşım ön planda tutulmaktadır.

almanya-ulke

Aynı zamanda da yurtiçi – yurtdışı kişiye özel yada grup turları isteğinize bağlı olarak gerçekleştirilen tur organizasyonlarınızda da rehberlik hizmetleri seçkin otel seçenekleri, profesyonel tur rehberi eşliğinde de düzenlenmesini istediğiniz bütün organizasyonlarda yerini almaktadır. Ticari veya turistik olarak gerçekleştirdiğiniz bütün bireysel seyahatleriniz için her türlü ulaşım çeşidi ile transfer hizmetleri sağlanmaktadır.  Havalimanı – otel transferlerinde de deneyimli ekibi bünyesinde bulunduran Yurtdışı transfer hizmetleri deniz ulaşımlı ve hava ulaşımlı trasnfer için de hizmetinizdedir.

14658

Motor yat, helikopter, deniz uçağı , VİP araç transferlerinde bireysel olarak planladığınız seyahatiniz için zamanınızın en verimli ve konforlu bir şekilde kullanımı için ankara trasnfer hizmetlerimizden sizlerde destek alabilirsiniz.  Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz, sektöründe de isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve donanımlı araçlar ile deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Belgium

Özel transfer hizmetlerinde de firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç şöförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının da ulaşımı yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak veya yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personel avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda da ulaşımdan kaynaklanan problemler ile karşılaşmamaktadır.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin tabiki de talep edildiği taktirde özel transfer hizmetleri birimimizce gerçekleştirilmektedir. Özel transfer hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda bütün transfer takip verilerine ulaşılmaktadır.