AKAR Otel Transfer Hizmetleri

AKAR Otel Transfer Hizmetleri

Firmamız personel taşımacılı konusunda da elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün geniş bir araç filosundan oluşan modern filosu, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir. Ankara transfer, müşterilerin,n çalışanlarını belirlenen güzergahlar içerisinde sabah evlerinden işyerlerine akşam ise iş yerlerinden evlerine güven ile taşımaya yardımcı olmaktayız.

Sizler sadece trtansferinizi alın. Sizi havalimanından ücretsiz karşılama hizmetimiz ile karşılayarak istediğiniz otele transfer edelim. Hem de oldukça ekonomik fiyatlarımız ile birlikte.  Dönüş tranferi mi gerekiyor? Otelinizden istediğiniz saatte sizleri alarak modern, yeni ve her daim bakımlı araçlarımız ile sizleri havalimanına bırakalım.  Sizlerde valiz ve diğer eşyalarınız ile birlikte trafik, toplu taşıma, taksi gibi sorunlar ile uğraşmadan havalimanına en keyifli ve güvenli yoldan ulaşmanın konforunu yaşayabilirsiniz.  Sizler daha gelmeden biz otelinizin bulunduğu adrese göre rotamızı planlıyoruz. Sizi en konforlu, kısa ve güvenli yoldan otelinize yada havalimanına ulaştırırız.  Bunula birlikte Akar otel transfer hizmetlerimizden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Airport1

  • İstediğiniz seyahat güzergahı sizleri için oluşturulmaktadır.
  • Her zaman uluslararası servis kalitesinden de faydalanabilirsiniz.
  • Önceden bilinen maaliyet ile yeni bir fiyat sürpsizi ile karşılaşmazsınız.
  • Yolculuğunuz boyunca güler yüzlü bir hizmet sizler ile olacaktır.
  • Otopark ücreti, otoban ücretleri, köprü ücretleri konusunda da sıkıtılarınızdan sizleri kurtarmaktayız.
  • Araba kiralama, taksi bulma, zamanınd yetişme sıkıtınızı ortadan kaldırıyoruz.

bigstock_Traveling_Businessman_mala

Otel transferlerinizi veya istediğiniz yere ulaşmanın en konforlu ve prestijli yolu ankara transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Artık yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylık ile devam ediyoruz. Hepsi yeni ve konforlu olan araçlarımız ile evinizden havaalanına  yada havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını bir tarife yada rotaya bağlı kalmaksızın sizlere özel bir transfer ile yaşayabilirsiniz.