ABRO Otel Transfer

ABRO Otel Transfer

Ankara da verdiğimiz havaalanı trasnferi, otel transferi, otel rezervasyonu ve rehberlik hizmetlerinin yanı sıra bu şehirlere gelecek olan bütün yerli ve misafirlerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Gezi, iş toplantısı, seminer, fuar veya kişisel amaçlı olarak gelen müşterilerimizin bu tip ayrıntıları ile uğraşarak zaman kaybetmelerini önlüyor ve istedikleri hizmetlerin en kalitelisini ve güvenlisini onlara en kısa sürede temin ediyoruz. Özellikle bulundukları şehirde rahat yolculuk yapabilmeleri ve gidecekleri yerlere zamanında ve sorunsuz bir şekilde gitmeleri için gerekli olan Ankara transfer hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz.

Şöförlü araç kiralama yada şöförsüz araç kiralama seçenekleri ile son model lüks araba kiralama fırsatını sağlayan firmamız, BMW kiramala, vip araç kiralama veya normal bir model araç seçeneklerinden de hangisini talep ediyorsanız ona göre daha sizler gelmeden emrinize hazır ederler. Bakımları, sigortası ve temizliği tam yapılmış araçlardan oluşan araç filomuz da vip araba kiralama, vip minibüs kiralama hizmetleri de yer almaktadır. Sizlerde refakat ettiği dönem boyunca hemen her türlü konfor ile donatılmış ekonomik yakıt tüketimi yapan araçlarımız, sizlere sorun çıkarmadan yüksek performans hizmeti verecek şekilde hazırlanmıştır.

1

Her çeşit talep ve arzuya uygun olan araçlardan oluşan filolarımız, günlük araba kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama seçenekleri ile hizmetinize de sunulmaktadır. Havaalanı transefer Ankara trasnferleri konusunda da uzmanlaşmış bir firmayız.  Biz bütün Ankara havaalanlarına şöfürlü araç hizmeti sağlayabiliriz. Hizmetlerimiz günün 24 saati yılın ise 365 günü aralıksız olarak devam etmektedir.  Müşterilerimiz için de değişik sınıflarda istenilen özellikler de de araç sunmaktayız. Limuzinden vip minibüslere büyük gruplar için otobüs ile transfer hizmeti sunmaktayız. Bütün araçlarımız temizlik, konfor ve güvenlik bakımından devamlı kontrol edilmektedir. Sürücülerimiz takım elbiseli profesyonel bir şekilde müşterilerilerine hizmet sunmak için eğitilmişlerdir. İş yada tatil amaçlı geldiğiniz Ankara’ya en doğru hizmeti sunarken konforlu ve güvenli seyahatin keyfi sizler ile olacaktır. Bütün Ankara içinde şöförlü zahmetsiz ulaşım hizmetini garanti etmekteyiz. Kendimize güven ve disiplini ilk edindik eğitimli ve dürüst personelimiz ile hizmete hazırız. Genç, dinamik, dürüst personel ve ilkeli felsefesi ile hizmet vermekteyiz.